zabava i forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
zabava i forum

Ovde se sigurno necete pokajati sto ste dosli!
 
HomeHome  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA

Go down 
АуторПорука
Catgirl
Гост




IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA Empty
ПорукаНаслов: IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA   IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA EmptyFri Aug 17, 2007 12:03 pm

Moja mama je predvece, u utorak, 7. avgusta setala Mashu na Medaku III (a mi smo na Medaku II, odmah preko puta - deli ih ulica Vojislava Ilica).



I kao sto smo to i mnogo puta do sada radile, pustila ju je sa povoca. Da se istrci i da se izigra (a ko zna Mashu - zna kakav je vrag i vrtirep, vizljica ...)!!

I odjurila je. I nije se odazivala. I izgubila se.

Ocajna sam pale

Trazim je uzaludno svih ovih dana ... confused

Tamo su ljudi OK, vole zivotinje. Brinu o lokalnim psima i mackama, maze ih i paze, donose im hranu i vodu. Ne verujem da bi joj iko naudio - nasuprot!

Masha je meshanac vucjaka i snaucera, crna, srednje velicine, mekane i kudrave dlake ... Sapice su joj smedje, a na grudima i guzi ima bele mrlje. Ima 4,5 meseca. Na njoj je ostala crvena ogrlica. Platnena, sa crnom kopcom i metalnom alkom za povodac.

Samo da nisu naisli shinteri ili da nije izletela pod kola ... Sad What a Face What a Face

Ne znam koliko je daleko mogla da ode ... I pretpostavljam da postoje 2 varijante: Nekome se dopala i uzeo ju je ili se desilo nesto lose affraid

Pls, zovite, javite ... ako nesto znate: 397-47-46 i 064/2300-221
Назад на врх Go down
Catgirl
Гост




IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA Empty
ПорукаНаслов: Re: IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA   IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA EmptyFri Aug 17, 2007 12:05 pm



Ovo je ona!
Назад на врх Go down
Catgirl
Гост




IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA Empty
ПорукаНаслов: Re: IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA   IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA EmptySat Aug 18, 2007 2:47 am

Tek da najavim da su me aktivisti NOE sms-om obavestili da ocekujem sudsku tuzbu. Oni "znaju" da lazem, da sam "negde" izbacila, ostavila Mashu ... a sve to po mom "ponasanju i pokretima". Bravo za njih - vas, ako se to naziva briga o zivotinjama. I da parafraziram "onaj ko ne voli i ne razume ljude, taj ne voli ni zivotinje". Idea

Arrow Ocigledno da je u pitanju pored brige i zelja za promocijom Evil or Very Mad

Masha je nestala tamo gde sam i napisala; pobegla i izgubila se. A da je i ranije bezala, imam i svedoke medju komsijama. Sto kaze moja mama, beze i gube se i deca i starci, a ne male kuce.

Sutra, preksutra cu do Ovche, koja mi nije bas iza ugla, kao sto ni ja nisam 24 casa slobodna. I da polepim jos glupih plakata - glupih - jer se na njima Masha jedva razaznaje.

Vesna Radovanovic 064/2300-221
Назад на врх Go down
Catgirl
Гост




IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA Empty
ПорукаНаслов: Re: IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA   IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA EmptyTue Aug 21, 2007 6:50 pm

no good, no bad news, yet! No
Назад на врх Go down
kiss
Clan
Clan
kiss


Број порука : 17
Registration date : 04.09.2007

IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA Empty
ПорукаНаслов: Re: IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA   IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA EmptySun Oct 07, 2007 9:24 pm

Zelim da je sto pre pronadjes!
Назад на врх Go down
Catgirl
Гост




IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA Empty
ПорукаНаслов: Re: IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA   IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA EmptySun Nov 18, 2007 10:50 pm

Mashu nisam pronasla, masha je pronasla svoj put nazad - kao Lesi!

Evo je:

Назад на врх Go down
Sponsored content





IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA Empty
ПорукаНаслов: Re: IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA   IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA Empty

Назад на врх Go down
 
IZGUBLJENA MALA SLATKA MASHA
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
zabava i forum :: Najvaznije sobe na forumu :: Izgubljeno-nadjeno-
Скочи на: